18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tak polak, pomaga Polakowi

KaptajnDżek • 2014-09-17, 21:13
Tak właśnie wygląda ponad 70% załatwianych przez firmy "pośrednicze" mieszkania i apartamenty zupełnie za darmo.


Sk***ysyństwo do granic możliwości. "Polska mentalność"



Cyjanek

2014-09-17, 21:19
A na co k***a liczyli? Na załapanie się do ''dom do niepoznania''? :homer:

vang

2014-09-17, 21:20
Porządnie i za darmo to można co najwyżej wpie**ol dostać.

BongMan

2014-09-17, 21:21
@up
Ale k***a też nie na sypiącą się od środka ruderę. Jakby dali im to na własność - ok, bo sobie wyremontują i będą mieć fajny dom. Ale jak tylko im to wynajmują za darmo na czas zatrudnienia, to co? Wyremontują, włożą w to hajs i wysiłek, a potem polactwo cwaniactwo wypie**oli ich na zbity pysk, a wyremontowany cudzymi siłami i środkami finansowymi dom wynajmie komuś innemu, tym razem już nie za darmo. Mało tego - babka z agencji mogła im powiedzieć w jakim stanie jest ten dom, ale nie - po prostu zrobiła ich ordynarnie w ch*ja. A co jeszcze gorsze - wy, @up i @upup, rodacy, zamiast solidaryzować się z tym typem, jeszcze go gnoicie. k***a, wstyd mi za was. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że z pozostałymi Polakami jedyne co mam wspólnego to wzór dowodu osobistego... j***ć polactwo za granicą, a w szczególności polskie agencje pracy.

kustoszpan

2014-09-17, 21:25
Za "gramanicą"- Polak- Polakowi- Polakiem.
Kto był/jest ten się przekonał.

KaptajnDżek

2014-09-17, 21:27
@BongMan jebiesz sucharami jak krowa gównem po polu ale tu się z Tobą zgadzam, mam takie samo zdanie.

kenzol

2014-09-17, 21:27
Po ch*j szukają pracy u pośredników? Pracodawca płaci firmie pośredniczącej grubą kasę, a ta z kolei wypłaca małą jałmużnę pracownikowi. W dodatku chyba jest tak, że jeśli pracodawca zatrudnia pracownika z firmy pośredniczącej, to może go w każdej chwili zwolnić, bez okresu wypowiedzenia.

osa79

2014-09-17, 21:37
ze swojej praktyki =



-debilu na łeb nie kapie ?? to zapie**alaj do roboty !! szybciej skończysz, szybciej będzie "ładnie"...

ProVVe

2014-09-17, 21:43
Jakie ch*je... Tą k***a kinge powinny tak wj***ć albo w ramach rekompensaty wyj***ć na tych zgliszczach...

stankry

2014-09-17, 21:55
Jeleń z Jeleniej Góry w zagrodzie

ADAM_12

2014-09-17, 22:22
Po 20 h zapie**olu bedzie im bez różnicy gdzie polegnie.

Mmanius

2014-09-17, 22:32
A ten jeden na tapczanie to ma to w dupie bo sobie smacznie spi

pytolsky

2014-09-17, 22:54
j***ne polaczki, dostają coś za darmo i jeszcze narzekają, no bo przecież przedsiębiorstwa są tworzone nie dla zysku przedsiębiorcy, tylko żeby plebs coś dostał, bo "sprawiedliwość społeczna"... i na pewno w umowie stan lokalu nie był określony, na pewno

PhantomMask

2014-09-17, 23:02
BongMan,
bongman czasem coś mądrego to jednak napiszesz

pytolsky napisał/a:

j***ne polaczki, dostają coś za darmo i jeszcze narzekają, no bo przecież przedsiębiorstwa są tworzone nie dla zysku przedsiębiorcy, tylko żeby plebs coś dostał, bo "sprawiedliwość społeczna"... i na pewno w umowie stan lokalu nie był określony, na pewno


jak taki k***a "mondry" jesteś to jedź, zapie**alaj i mieszkaj w takich warunkach...k***a gimbaza pie**olona

Krzysztof_Jarzyna

2014-09-17, 23:03
Sami są sobie winni. Jak jechałem do pracy do irysów to już w Polsce ogarnąłem wszystkie podstawowe sprawy jak numer IRS, konto w banku, kwatera no i oczywiście etat. Dodatkowo przed wyjazdem zrobiłem prawko C+E w razie W. Dziwiłem się tylko Polakom, którzy przyjeżdżali na "śledzia", nie znając języka na zasadzie a nóż się uda. Potem zdziwieni jak byli dymani przez rodaków i nie tylko a finalnie trafiali do noclegowni albo pod most. Niejednokrotnie widziałem rodaków na lotnisku w Dublinie czy Cork z karteczkami "Will work for 5 euro per hour". Oczywiście większość Polaków co poznałem to czystej wody patologie. Wyjechali z Polski nie za chlebem, lepszym życiem itp a tylko uciekali przed wymiarem sprawiedliwości albo przed wierzycielami z Polski. Nie dziwne, że na zachodzie mamy taką a nie inną renomę jak w większości tacy ludzie nas tam reprezentują.