18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak wygląda dziś Sadistic peel

doob888 • 2013-08-07, 23:09


Od dłuższego czasu tak właśnie odbieram ten portal. Stał się polityczny... Mało tego, zwabił do siebie typową szarą masę które nie potrafi myśleć, więc myśli za nią Max Kolonko i paru gównianych blogerów z jutuba...

Ból dupy za 3,2,1...

Zarammoth

2013-08-08, 01:14
@up: Ma ten zwrot w nicku, dałem go w cudzysłowie. Widać, że ma małego ch*jka, bo musi sobie takie tytuły dodawać. Zgadzam się też co do Sadisticka, kiedyś to inaczej wyglądało. Teraz co 20 temat jest "sadystyczny", reszta to Kwejk, wlogerzy, narodowo-prawicowe wstawki (oczywiście pseudo- bo sam patriotyzm jest ok, ale na takie rzeczy, a zwłaszcza czyste politykierstwo są inne portale), "śmieszne filmiki", kawały o murzynach i ciapatych robione na siłę i żałośnie, a mimo to za ten brak kreatywności lecą piwa. Ja sam nie jestem bez winy, bo odkąd moderacja dała przyzwolenie na takie wstawki to pomyślałem "czemu nie?" - wstawiam ciekawe artykuły czy dokumenty oraz rzeczy pasujące do Sadola (wyj***no wszak mi 2 tematy czysto-sadystyczne). Ale jak admin zarządzi tu porządek to będę szczęśliwszy, a wstawki postaram się wrzucać rozsądniej. A tym czasem: STOP POLITYCE NA SADOLU!

iOskar

2013-08-08, 01:22
Facet porusza temat mojego ch*ja w poście -.- To jest Gaystic?

Nick to nick i tyle mówi o posiadającej ją osobie co okładka o książce. Widzę, że nawet tu takich ludzi nie brakuje :S

Ne...........ro

2013-08-08, 01:24
Przejmujecie się tym bardziej, niż sam admin.

Idźcie posprzątać w domu, czy coś...

Imper3838

2013-08-08, 02:08
Co prawda polityki i punktów w regulaminie przybyło. Ja proponuję stworzyć dział na politykę i shitstormy o niej. Tak jak jest na dokumentalnych. A na wszelkie dyskusje polityczne czy inne shitstormy w 'normalnych' tematach wprowadzić odpowiedni punkt do regulaminu.
I radzę się zastanowić czy wprowadzenie odtwarzacza youtube na stronę było słuszne, a także nad jeszcze większym progu piw na główną, wtedy byle gówno nie powinno się dostać, chociaż patrząc na społeczność kwejkową która się tu pojawiła nie wiem czy to pomoże.

mateuszmatel

2013-08-08, 02:29
To ja mam pewien pomysł. Może uruchomimy drugiego sadistica na torze? Dostęp do niego będą mieli tylko użytkownicy którzy mają tutaj konto od kilku lat oraz odowiednią ilość posyów/piw. Tam będzie można wrzucać co tylko chcemy. 0 cenzury

tonieja

2013-08-08, 03:00
wg. mnie wystarczy zablokować stronę dla osób, które urodziły się po 85


ale i tak to lata koło ch*ja wszystkim

MudPie

2013-08-08, 03:49
Mam tu konto od ponad 2 lat, szczerze nie widzę żadnej różnicy. Poza wakacjami, ale to wszędzie tak jest, nie tylko na sadisticu. Nikt nikogo tu siłą nie trzyma, a to że serwis stał się bardziej ogólny (być może kiedyś tematy były stricte sadystyczne) to normalne skoro współwłaścicielem sadistica jest właściciel kwejka. Admin postanowił odsprzedać "część" serwisu i miał takie prawo. (nawiasem mówiąc ja bym w życiu czegoś takiego nie zrobił)
Co do odtwarzacza youtube, to tak, ale wtedy gdy w między czasie film będzie też się zapisywał na serwery sadistica, i automatycznie podmieniał martwe wstawki z powodu skasowania na youtube.

Zarammoth napisał/a:

Zgadzam się też co do Sadisticka, kiedyś to inaczej wyglądało.


a skąd możesz wiedzieć jak było kiedyś ja założyłeś konto w tym roku :roll:

Mr.Benny

2013-08-08, 07:23
Doob888 ty mały obślizły prowokatorze...

RavenRR

2013-08-08, 08:15
Taka moda, mam nadzieję że szybko to minie (czyt. 01.09). Teraz wystarczy wkleić zdjęcie JKM z jakimś kretyńskim podpisem, w ramach riposty na wiadomość innego użytkownika, i już zdobywa się poklask tępej publiki. I to są właśnie lemingi, bez swojego zdania, podążające ślepo za liderem, czy też liderami.

~Angel

2013-08-08, 08:31
Imper3838,

zobacz co tutaj jest http://www.sadistic.pl/polityka-i-religia-vf60.htm
większość materiałów związanych z polityką i religią jest tam przenoszonych

Do części użytkowników nie dociera to, że sadistic nie jest miejscem na politykę a za przeniesienie do polityki czy ususzenie takiego tematu jesteśmy nazywani "cenzorami", "lewakami", "przydupasami Tuska" itp. oraz zalewani wyzwiskami w PW.
Staramy się tematy typowo polityczne przenosić w odpowiednie miejsce gdzie zainteresowani mogą sobie dyskutować. Tematy te nie wyświetlają się na głównej a dział jest widoczny jedynie z poziomu forum - jak ktoś chce to znajdzie.
Uprzedzając zarzuty kierowane w naszą stronę, że to użytkownicy decydują co ma być na głównej dzięki stawianiu piw to odpowiadam: NIE DLA POLITYKI na głównej. Jest to ustalone z administratorem i jeżeli komuś się to nie podoba to jego problem i jeżeli czuje potrzebę dyskutowania o polityce to zapraszamy do odpowiedniego działu albo na inne forum.

Wszelkie tematy polityczne na głównej i w poczekali można zgłaszać do weryfikacji obsłudze forum (po przez wiadomości PW).

~tip.top

2013-08-08, 09:12
k***a, nie da się wam dogodzić... jedni płaczą, że na Sadisticu za dużo polityki drudzy zaś, że jak wstawią temat o polityce to gdzieś go przenosimy i że nie widać go na głównej, że to cenzura i ch*j wie co jeszcze :roll: a kto na tym najbardziej cierpi? my bo k***a obie frakcje pro i anty polityczne obwiniają nas :facepalm: Już rzygam tymi wiadomościami na pw typu: "dlaczego ten temat o polityce jest na głównej" i "dlaczego mój temat o polityce nie jest na głównej?" ja pie**olę :facepalm2:

kovacić

2013-08-08, 09:16
~tip.top - To jest Polska właśnie ;)

hulliken

2013-08-08, 09:41
Ten film idealnie ukazuje "Prawdziwego Polaka", który jest porządnym i kochającym katolikiem. Gdzie jest haczyk? Hipokryzja tej religii