18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak wygląda dziś Sadistic peel

doob888 • 2013-08-07, 23:09


Od dłuższego czasu tak właśnie odbieram ten portal. Stał się polityczny... Mało tego, zwabił do siebie typową szarą masę które nie potrafi myśleć, więc myśli za nią Max Kolonko i paru gównianych blogerów z jutuba...

Ból dupy za 3,2,1...

MADErrFAKErr

2013-08-07, 23:15
Zgadzam się.Nar*chało sie tu pseudo prawicowców, pseudo narodowców, pseudo intelektualistów,pseudo rasistów.... o forumowych pastorach,gimbusach i zwykłych debilach nie wspomnę... Jeszcze jakis czas temu czułem sie trochę ..."wyjątkowy " jako SADOL... A teraz.... robi sie marnie... Mama miała rację ,że najważniejsze jest towarzystwo.... :?:

doob888

2013-08-07, 23:19
Czyli nie tylko ja tak myślę...
Owszem nie za bardzo lubię murzynów czy pedałów, wieszam flagę w ważne dni dla naszego kraju. Ale by ktoś za mnie myślał?
Nie obalę też systemu, te same mordy od 24 lat... wymienia się tylko prowadzący peleton.
Naród ogłupiony do cna.. Sterowany jutubem.

Tafariel

2013-08-07, 23:28
Po prost są wakacje :) Gimbusy wrócą do szkoły to i Sadol się poprawi!

Nihil

2013-08-07, 23:32
Kolonka jeszcze bym się nie czepiał, bo póki co robi pożyteczne krucjaty przeciwko TVP Polonia i nawet dosyć ciekawie mówi. Ale niestety nie mogę się nie zgodzić, że ktoś myśli za kogoś i ta osoba czuje się z tego dumna.

doob888

2013-08-07, 23:35
Ale ja się go nie czepiam. Może nie mówi o niczym nowym bo jak ktoś myśli to już dawno o tym wie. Bardziej chodzi mi o fakt, że sadisctic stał się mega polityczny, zbłąkany, bezmózgi....

Beszczel

2013-08-07, 23:45
Sadistic schodzi na psy razem z nim ty :D

iOskar

2013-08-07, 23:49
Ból dupy to masz ty kolego. Filmiki Maxa, Adbustera czy innych youtuberów mogą co najwyżej podnieść rangę tego portalu. Jak ci się nie podoba to masz kwejka...

job_twaju_mać

2013-08-07, 23:51
Admin i moderacja nie jest od tego by zająć się tego typu syfem? Jak na mój gust powinnien tutaj panować bardziej rygorystyczny regulamin, co do umieszczanych materiałów, ale wiadomo, że tak nigdy nie będzie, bo sadistic straciłby dużo użytkowników przez odebranie 'uniwersalności' tego forum, a co z tego wynikłoby to wiadomo. Nie mówie, że jestem święty, bo nie zawsze wrzucałem jakieś sadystyczne materiały i należy mi się wpie**ol, ale jakby się tak zastanowić to masz rację.

~zsakuł

2013-08-07, 23:51

mam nadzieję, że mój post wniósł coś do tej arcyciekawej dyskusji

bu...........ek

2013-08-08, 00:04
Od Max'a to ty się odpie**ol ;D

dorodnykurczak

2013-08-08, 00:04
bardzo słuszny temat, wpadły dzieci z kwejkow i zasmiecaja nasza piekna stronę, którą celebruje od początku jej istnienia. najgorsze rzeczy zaś dzieją się na shoutboxie, żal patrzeć na to gówno, na naszej pięknym portalu.

dzis wyszedlem przed dom i rozdawalem ludiom kartki a4 zadrukowane w adres htlm naszego pieknego portalu, mysle ze przybylo za moim posrednictwem kilku uzytkownikow, licze na jakis zysk.

karolo4life

2013-08-08, 00:05
No i ja to popieram nie często tu komentuje filmiki kiedyś mówiły same za siebie, a dziś patrze, i widzę rozczarowanie...
Cóż może czas najwyższy zmienić portal..

dorodnykurczak

2013-08-08, 00:05
ale nie liczę na jakiś zysk* robie to dla ideii

specodhec341

2013-08-08, 00:06
Szara masa jest smutnym zjawiskiem, ale nic nie poradzisz. Szara masa jest, była i będzie, bo taki jest przekrój społeczeństwa - jest wiele rodzajów ludzi, od geniuszy, przez mistrzów zbrodni, altruistów, ksenofobów, bardziej lub mniej samodzielnych, paranoików, naiwniaków, ciemniaków, tradycjonalistów aż po dowolne mieszanki wszystkich tych i niewymienionych cech. Wiele z nich decyduje o tym, czy ktoś zalicza się do "szarej masy". Stanisław Ignacy Witkiewicz bał się, że koniec indywidualizmu będzie zarazem końcem wszystkiego, co mądre, dobre i szlachetne, piękne i solidne, a zacznie się szaromasowy kicz i tandeta, ciemniactwo i ubóstwo duchowe. Każdy szaromasiak będzie się starał wyrobić siebie na indywiduum, wywyższyć się pomimo braku jakichkolwiek cech pozwalających mu na uważanie siebie za kogoś wyższego. Już to widać w popkulturze, przede wszystkim pod postacią celebrytów, czy w mediach, w polityce. To nas bulwersuje, ale nie dajmy im poklasku, tylko inteligentnie zbijajmy z pantałyku.
Taka jest historia i taki los niestety nas czeka, naszą cywilizację. Ale nie wolno nam dopuścić, by ten dzień, którego się obawiamy, nadszedł wcześniej z powodu naszego braku sprzeciwu. Dlatego radzę szarą masę ignorować, zniszczyć poprzez uderzenie czułego punktu - chęci zauważenia. Nie zauważajmy ich, zamiast ganić pokażmy, że potrafimy lepiej albo udowodnijmy, że oni nie potrafią. Ośmieszenie jest dla szarej masy porażką. Szara masa zaraz ucieknie.
Nikt nie może zabronić szarej masie dostać się do otwartej elity. Ale nikt z tej elity nie pozwoli także utrzymać się w niej szarej masie.

Mówiąc krótko - nie mięśnie lecz umysł zniszczy zło tej ziemi