18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Team Fight Championship - legalna ustawka.

szkodnikdbwa • 2014-03-07, 13:00
Jeśli pomysł przypadnie ludziom do gustu, możemy mieć dosyć pokaźną reprezentację w tej dyscyplinie :mrgreen:
Swoją drogą, chłopaki z przeciwnej drużyny wyglądają przy Polakach na lekkich ogórków :-P




W minioną sobotę w Rydze odbyły się dosyć nietypowe zawody w formule MMA, nazwane Team Fighting Championship. Wzięły w nich udział osoby z pięciu państw, które na co dzień, aby rywalizować na pięści spotykają się np. w lasach na tzw. ustawkach. Do stolicy Łotwy przyjechali zawodnicy z Rosji, Ukrainy, Czech, Szwecji oraz… Polski.

Walczono pięciu na pięciu w dużym, prowizorycznym ringu, bez podziału na kategorie wagowe. Jedynie finał z udziałem Poznaniaków odbył się w formacie czterech na czterech, a to za sprawą kontuzji w obozie Rosjan. Pojedynek zakończył się po czterech minutach, a zwycięzcy zostali nagrodzeni czekiem na 5,000 euro. Przegranej ekipie przypadła połowa tej kwoty.

Lech Poznań pok. IFK Goteborg
CSKA Moskwa pok. Spartę Praga
Lech Poznań pok. MFK Mikołajew
CSKA Moskwa pok. IFK Goteborg
MFK Mikołajew pok. Spartę Praga

Walka finałowa
Lech Poznań pok. CSKA Moskwa







Źródło: http://globalultras.com/lph-wisemen-on-tfc/
http://www.mmanews.pl/2013/12/team-fighting-championship-czyli-nietypowy-turniej-mma-na-lotwie/

NieWiemZeWiem

2014-03-07, 13:34
hahah co tam robią szwedzi? od kiedy mają przerwę od opie**alania gały ciapatym?

tds1974

2014-03-07, 13:48
No i zajebioza. Tak właśnie powinni spotykać się ci, co się napie**alają w ustawkach i na stadionach, choć oficjalnie twierdzą, że robią to dla swojej drużyny piłkarskiej.

kaziolord

2014-03-07, 14:04
Udostępnić stadion narodowy i puszczać to w tv
Ciekawsze by było niż polska piłka

rafalskiddz

2014-03-07, 14:06
moim zdaniem lepiej żeby się napie**alali legalnie niż pod żabką k***a przy okazji rozpie**alając zwykłych przechodniów ;)

waski322

2014-03-07, 14:08
i to mnie sie podoba lepiej niz maja rozpie**alac stadiony

adek00155

2014-03-07, 14:14
Chyle czoła dla naszych reprezentantów, nad wyraz jestem dumny z tego wydarzenia i oby więcej spuszczania wpie**olu innym nacjom.


Cyjanek

2014-03-07, 14:17
Dzięki za wrzucenie tematu :) Dobre!

Zdzisław2002

2014-03-07, 14:20
Brawo Lech! Fajnie chłopaki zaprezentowali się.

pi...........in

2014-03-07, 14:20
I pomyśleć, że w UK chuligana zagrał Frodo Baggins.

Kurwin0x

2014-03-07, 14:22
No poj***ni,gdzie ktoś normalny startuje do Polaka w takiej dyscyplinie ,samobójcy ! masochiści !

JURIJ_77

2014-03-07, 14:28
spoko, tylko zaraz znajdzie się ktoś kto będzie chciał na tym zarobić - wjebie tony reklam pomiędzy każde uderzenie po ryju, a później będzie można takie coś zobaczyć jedynie w pay per view. I to będzie to słynne Against Modern Football?

szkodnikdbwa

2014-03-07, 14:29
pin napisał/a:

I pomyśleć, że w UK chuligana zagrał Frodo Baggins.



Nie wiem ile w tym prawdy ale kiedyś słyszałem anegdotkę na temat planowanej walki przed czy po meczu Lech - City. Angole w sweterkach i polóweczkach czekali w umówionym miejscu, przyjechali Polacy i po balu :D Jak ich zobaczyli to stwierdzili, że chyba jednak nie ma sensu i tak naprawdę to oni żartowali :-D

Jak napisałem - może to bzdura ale wydaje mi się całkiem prawdopodobna.

Ogólnie jak patrzy się na te filmiki z zadym za granicami naszego kraju to Ci ludzie wyglądają tak normalnie, jak przeciętny użytkownik sadola. U nas jak się patrzy na dobrą ekipę to co drugi wygląda jak Achilles :lol:

Camel_06

2014-03-07, 14:29
Ha! Nawet ruscy dostali wpie**ol od naszych, dawno nie byłem tak dumny ze zwycięstwa Polaków :D

pietraas

2014-03-07, 14:37
Jest gdzieś link do całości?