18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tuhaj - Bej na pogrzebie jaruzelskiego

Alexi • 2014-06-09, 17:03
kończ waść






wstydu oszczędź

Po...........ur

2014-06-09, 17:09
Katolicyzm jest w takim samym stopniu religia pokory i milosci jak islam religia pokoju i tolerancji.

HariDee

2014-06-09, 17:10
Jedni i drudzy banda debili.

Ne...........ro

2014-06-09, 17:20
Olbrychskiemu za dobrze żyło się za komuny, aby teraz porzucać dawne ideały.

ulifont

2014-06-09, 17:21
k***a każdy poszedł na pogrzeb według swoich przekonań, więc ch*j to kogo boli. Nie pasował ci Jaruzelski, to nie idź na pogrzeb i zachowaj się jak człowiek, a nie krzycz i nie rób bydła. Jak Kaczora chowali na Wawelu, co było paranoją to jakoś przeciwnicy nie robili takiego bydła podczas pochówku czy mszy.Ten kraj się za szybko zestarzał.

Ne...........ro

2014-06-09, 17:30
ulifont napisał/a:

k***a każdy poszedł na pogrzeb według swoich przekonań, więc ch*j to kogo boli. Nie pasował ci Jaruzelski, to nie idź na pogrzeb i zachowaj się jak człowiek, a nie krzycz i nie rób bydła. Jak Kaczora chowali na Wawelu, co było paranoją to jakoś przeciwnicy nie robili takiego bydła podczas pochówku czy mszy.Ten kraj się za szybko zestarzał.



Zgadzam się, jest już za późno na jakiekolwiek krzyki, próby potępienia generała. Pogrzeb to nie miejsce na takie rzeczy, ale staram się zrozumieć tych protestujących - ich dzieci, bliscy zginęli przez tego łajdaka i nie spotkała go żadna kara. Norymbergi komunistycznej nie było i ludzie mają prawo do takich zachowań, to naturalne.

el...........wy

2014-06-09, 17:35
Generalnie fakt, że Jaruzel nie został za życia osądzony pokazuje jakim państwem prawa jest państwo polskie. Uważam też, że żegnanie tego człowieka z honorami to gruba przesada, ale cóż, takie prawo.

Reszta jak pisał ulifont.

ml...........kv

2014-06-09, 17:46
Ale wy jesteście głupi...

Przecież ewidentnie widać, że kręcą przy okazji ślub bożenki z klanu, a nowy kochanek grazynki przyszedł poprostu na ślub swojej pasierbicy, z tym, że się spóźnil trochę bo ostro popili na wieczorze kawalerskim z maćkiem, ps maciek do tej pory nie wrócił, podobno został w Kokomo na bramce :amused:


hahah wiem jestem poj***ny

sir_Alex

2014-06-09, 17:56
up

nie wiem czy warto się chwalić, że jesteś fanem klanu

cfaniack

2014-06-09, 18:27
mlkv napisał/a:

Ale wy jesteście głupi...

Przecież ewidentnie widać, że kręcą przy okazji ślub bożenki z klanu, a nowy kochanek grazynki przyszedł poprostu na ślub swojej pasierbicy, z tym, że się spóźnil trochę bo ostro popili na wieczorze kawalerskim z maćkiem, ps maciek do tej pory nie wrócił, podobno został w Kokomo na bramce :amused:


hahah wiem jestem poj***ny




slyszalem ze masz z mackiem na podrywaczepl wystapic

macleod

2014-06-09, 18:46
SgtPepper1942 napisał/a:



Zgadzam się, jest już za późno na jakiekolwiek krzyki, próby potępienia generała. Pogrzeb to nie miejsce na takie rzeczy, ale staram się zrozumieć tych protestujących - ich dzieci, bliscy zginęli przez tego łajdaka i nie spotkała go żadna kara. Norymbergi komunistycznej nie było i ludzie mają prawo do takich zachowań, to naturalne.





Dokładnie. Pomordowane ofiary jego "rządów" były chowane w nocy w ukryciu, natomiast ich kat jest chowany na Powązkach z honorami wśród bohaterów... :roll:

To jest mocno chore...

binladden

2014-06-09, 19:06
Podobno bóg jest nieskończenie miłosierny, więc jaruzel jest już w niebie. Chociaż podobno jest tez nieskończenie sprawiedliwy. Wtedy raczej powinien być w piekle. Czyli albo jest przej***ny na pół i jedna część do nieba a druga do piekła, albo boga i życia po śmierci nie ma, a on tylko gnije na powązkach :amused:
pie**olcie się katole hipokryci