18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ucieczka z radiowozu

bombardiero • 2011-06-06, 18:17
Szybka akcja na olsztyńskiej starówce.

No i happy end tej akcji

Bendar

2011-06-06, 22:29
To sobie uciekli. Widzę, że olsztyńska policja daje radę, bo nawet ze starówki nie uciekli.

dQrw10nYk0k5

2011-06-06, 22:32
Ładnie sp***alał, ale nie sp***olił :(

AdiX

2011-06-06, 22:34
500 zł dostałem, jak sp***alałem przed mandatem za spożywanie w moim j***nym policyjnym mieście, gdzie na, żeby nie przesadzić, 9, km kwadratowych przypada komenda policji (stu na cały powiat, ale wszyscy siedzą na dupie, albo trzepią łebków na dragi) i komenda straży miejskiej ( tych, to chyba jeszcze więcej, a jedyne co robią to blokadę na koło założyć potrafią). Miasto ogólnie +30 tys mieszkańców, ale wszystko dzieje się na takich pie**olonych blokowiskach, które razem mają 3 km długości i 3 szerokości. Ot k***a całe miasto, a na dodatek jedna z bogatszych gmin/powiatów w Polsce...

Brawo dla gościa, który pierwszy wklei "cool story bro", albo "urzekłą mnie twoja historia"...

Exoone

2011-06-06, 22:44
Takie ścierwo to od razu na szubienice i tak z tego nic nie będzie.

wexors

2011-06-06, 22:56
AdiX napisał/a:

500 zł dostałem, jak sp***alałem przed mandatem za spożywanie w moim j***nym policyjnym mieście, gdzie na, żeby nie przesadzić, 9, km kwadratowych przypada komenda policji (stu na cały powiat, ale wszyscy siedzą na dupie, albo trzepią łebków na dragi) i komenda straży miejskiej ( tych, to chyba jeszcze więcej, a jedyne co robią to blokadę na koło założyć potrafią). Miasto ogólnie +30 tys mieszkańców, ale wszystko dzieje się na takich pie**olonych blokowiskach, które razem mają 3 km długości i 3 szerokości. Ot k***a całe miasto, a na dodatek jedna z bogatszych gmin/powiatów w Polsce...

Brawo dla gościa, który pierwszy wklei "cool story bro", albo "urzekłą mnie twoja historia"...



było nie rżnąć kozaka i nie sp***alać, to by Ci tylko kazali schować butelki, poszli by i byś sobie mogł dalej spokojnie pić. I przepraszam bardzo ale czy ty jesteś naprawdę tak naiwny i wierzysz że ktoś w budżetówce solidnie się przykłada do wykonywanej pracy ?

ja mam nowe hasło JL- j***ć Lekarzy bo jak 4 godziny czekałem ze złamaną ręka w przychodni to mnie już ch*j strzelał
albo JPP- j***ć Pocztę Polską sk***ysyny nigdy paczki do domu nie przyniosą tylko awizo wrzucą
albo jeszcze inne JPZZ - j***ć Panią Z ZUSu ze k***a ganiają 30 razy z jednym pieprzonym pitem

sory, ale jak widać wszędzie nic nie robią

Barak

2011-06-06, 23:06
I bardzo dobrze, że gliniarze go złapali. Mogliby jeszcze mu pałą po nerach zajechać. Za ładne oczy go nie wsadzili do limuzyny. A po co sp***alal? Jak mial czyste sumienie to zaraz by go zwrocili do mamy.

karlithe

2011-06-06, 23:35
ładna akcja ;) ale typek trochę nie pomyślał, jakby sp***alał w inna stronę to by go raczej nie złapali,a ze zachciało mu się cieszyć victorią w centrum starówki to ma za swoje...

KasHer

2011-06-06, 23:56
Moze np mial pare gietow w kieszeni?
W drodze mogl wywalic...
A tak apropo - po co ktos wyzej nosil PITy do ZUS ?

siemian87

2011-06-07, 00:08
@Darksaider

Hahahahaha uśmiałem się po pachy ... Masz na filmie jasno wyłożone jak ci ludzie narażają życie !!!
Chyba sam jesteś psem i zamiast "narażac życie" siedzisz na sadolu

Galin

2011-06-07, 00:16
@ Darksaider

Kirkor cokolwiek powiedział o j***niu policji?? Czy w jakikolwiek sposób się odniósł do tej instytucji? Wiesz za co go wsadzili do suki? Gówno wiesz, więc nie świeć tu pseudointeligencie pie**olony.

Ja osobiście nie krzyczę żeby j***ć policję i nigdy krzyczał nie będę, bo wiem że taka praca społeczna jest potrzebna i bez nich anarchia by się szerzyła. Jednak nie pałam do nich miłością bo nie mam za co. Notoryczne spisywanki, mandaty i "ścieżka zdrowia" bo przechodziłem za blisko stadionu nie zachęcają mnie do tego. Jest to wina debili w mundurach. Policjanci to też ludzie, i tak jak wszędzie są normalni i kretyni. I co, mnie też wrzucisz do jednego worka z dzieciakami bez własnego zdania, którzy jarają się wszystkim co mówią ich gugu na koncertach?

Mi...........ss

2011-06-07, 00:18
jacy wy wszyscy zaciekli przeciwnicy policji jestescie załosni i beznadziejni. jak nic debile nie zrobicie policja nic nie zrobi wam.A policjantom wspólczuje ze muszą miec do czynienia z takim g****m na codzien, i jeszcze rece sobie badziac w takim szambie.

nojdus

2011-06-07, 00:24
zawsze i wszedzie policja j***na bedzie!!!!!!!!!!!!
dobre chłopaki ! jebac tych wszystkich anonimowych pedalow
JP NA 100%!

HavoK

2011-06-07, 00:31
nojdus napisał/a:

zawsze i wszedzie policja j***na bedzie!!!!!!!!!!!!
dobre chłopaki ! jebac tych wszystkich anonimowych pedalow
JP NA 100%!




Dobra, to teraz Panie jawny hetero zapieprzaj na ulubioną komendę w mieście i powiedz to tam, jaki to nie jesteś kozak. Tylko pamiętaj, policjantowi! Pani w recepcji się nie liczy!
Z góry gratuluję odwagi :samoboj:

A, pochwal się, tatuaż JP masz? :lol:

pptomek

2011-06-07, 00:47
Te wszystkie barany od JP czy innego gowna. Nie tolerujecie policji? Ok. Jak ktos pobije, okradnie czy zabije wam matke albo ojca to do kogo pojdziecie? Do kolegow z osiedla?