18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Urzędnicza wolność wypowiedzi

trolzxcvbnm • 2013-03-26, 21:07
Urzędnicza wolność wypowiedzi. Znalezione na internecie.

Panie TUSSK czy to PRAWDA:Kasia Tusk, córka jaśnie nam panujacego Donalda Tuska wnuka wermachtowca w zeszłym miesiącu dnia 18/02/2013 kupiła za gotówkę 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie. Cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych. Numer referencyjny zajmującego sie całą sprawą notariusza 01/2013KT. Skąd pochodzą tak znaczne środki w rękach tak młodej dziewczyny? Skąd tak dużo gotówki w rękach osoby prawie bezrobotnej Katarzyny Tusk? Wyżej wymieniona prowadzi jakiś tam mikroskopijny portal internetowy, i czy jest możliwe aby tak wysoka suma pieniędzy była zgromadzona w sposób legalny? Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjeżdżając ze swojego mieszkania w centrum Gdańska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia się pytanie, skąd Katarzyna T. posiadała tak znaczne środki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN - 1500PLN. Przypomnijmy, że banki mają obowiązek informowania nadzoru bankowego o transakcjach w wyśokosci 10 tys. euro. Zmowa milczenia ma się dobrze, i można robić w Polsce pewne rzeczy, jeżeli ma się duże plecy. Czy są jakie powiązania pomiędzy upadająm Amber Gold, a córką premiera. Przypomnijcie sobie państwo jak to niedawno drugie z dzieci Donalda Tuska Michal Tusk plątał się w wyjasnieniach w sprawie domniemanego udziału w aferze związanej z Amber Gold. Skąd te pieniądze? WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH INFORMUJEMY, ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.


Ciekawe co jeszcze mogliby wyciągnąć na światło dzienne urzędnicy.... :>

Wdr

2013-03-26, 21:22
zaj***ne z onetu z komenta przed chwilą dla rozrywki czytałem łoneta

trolzxcvbnm

2013-03-26, 21:54
Ludzie zasrywają tym komentem internet, więc śmiało możemy powiedzieć że....
Ryży to pała.

Hesbollah

2013-03-26, 22:26
A co, zazdrościsz szaraku?

Massdeath

2013-03-26, 22:28
" Ciekawe co jeszcze mogliby wyciągnąć na światło dzienne urzędnicy.... "

Własne ciała z popełnionym samobójstwem przez seryjnego samobójcę.

Silnoręki

2013-03-26, 22:32
Wywieść na taczkach kocmołuchów :/

trolzxcvbnm

2013-03-26, 22:37
@Hesbollah
Nie, nie zazdroszczę dziadka w wermachcie, rudego łba i jego czynów bo nawet jeśli Boga niema to karma w końcu dobierze mu się do dupy, dalej przez jelito aż w gardle poczuje. A ty go pewnie będziesz r*chał prostaczku, bo nie chodzi tu o hajs tylko to, że śmieją nam się w twarz.

peersil

2013-03-26, 22:38
A rudy powie że odkładał na mieszkanie dla niej i auto całe swoje życie z pensji swojej i żony, i ch*j nikt mu nie udowodni że nie.
Kocham Polskę całym sercem, Honor i życie bym za Nią oddał, ale już nie mogę się doczekać żeby wyjechać z ojczyzny i zacząć godne uczciwe życie.
A tych pie**olonych złodzieji to chętnie bym posadził na kasę do biedronki i niech zapie**alają na podatki za 1600brutto - potem oczywiście bym ich spalił

Violinistus

2013-03-26, 22:43
O Jezu...informacje od notariusza, z salonu Merca...tylu znajomych, a autorowi nikt nie powiedział, że się musi leczyć... :roll:

taysachs

2013-03-26, 22:43
mógł jeszcze dodać, że w najbliższym czasie nie planuje samobójstwa..

garfild

2013-03-26, 22:44
właśnie finalizuje transakcje na kupno Apple płace 620 miliardów dolarów w gotówce, do biura podjechałem swoim Ferrari 250 GTO kupionym również za gotówkę (35 milionów dolarów). Skąd mogłem mieć na to gotówkę skoro jestem niepracującym uczniem przed maturą? WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH INFORMUJEMY, ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.


to że coś napiszę nie staje się z automatu prawdą ... myślcie co czytacie szczególnie w komentarzach na onecie itp.

donRafael

2013-03-26, 22:46
Na bank k***a salon merca powiedział jakiemuś zdzichowi z ulicy info o zakupie klienta. Na bank notariusze chlapią na lewo i prawo o transakcjach jakie zatwierdzili... też k***a nie lubię rządu i wgl polityki, ale już nie róbcie taniej sensacji dla piw. Jakbyście mieli bogatych starych, to co k***a, nie chcielibyście mieć wszystkiego, nawet gdyby matka była k***ą, a ojciec dilerem? Nie ściemniajcie że nie.

A Kasię T. to pewnie niejeden by chętnie przeorał

defenestrator

2013-03-26, 22:49
tak to jest w naszym kraju, ale nic sie niezmienia bo wszyscy wiedza co sie dzieje ale nikt nie wie co zrobic, kazdy czeka aby ktos inny cos zrobil, moze boicie sie (samobojstw)

wojniz

2013-03-26, 22:50
No ojciec jej dał, albo brat. Darowizna. Więc ona ma legalnie. Zapytaj skąd miał ojciec albo brat. Ojciec okrada polaków. Brat okradł polaków.

Wszystko się zgadza, więc o ch*ja się plujesz.