18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga Pirat [ zbiorczy ]

Bu...........sz • 2010-11-29, 23:06
No zobacz, co to robi...


Szamil Basajew

2010-11-30, 17:42
Adasi napisał/a:

Tak pieprzycie na tą babę, ale miała trochę racji. Złodziejaszki kupują za nasze ciężkie pieniądze nieoznakowane radiowozy, których celem jest przede wszystkim jak największy zysk, jednak gdy potrzebujemy policjanta to oczywiście go nie ma. Sami na pewno znacie miejsca gdzie strach się pokazać u siebie w okolicy, widzieliście tam policjanta/strażnika wiejskiego? Oczywiście, że nie bo zajęci są zarabianiem kasy. Sam nie znam miejsca z filmu, ale wygląda to tak jakby były tam akurat roboty drogowe i jest tymczasowy zakaz skrętu, kto wie czy nie przedawniony. Ja przez ostatnie pół roku wjeżdżałem na swoją ulicę na zakazie bo jakiś kretyn go postawił i zpomniał zdjąć po robotach. Naturalnie mandat bym jakby co dostał.

Baba nieco przegina ale ma trochę racji. Już kij z tym zakazem, ale za defaultowe ustawianie się na lewym pasie bym jej 1000zł zaj***ł.




Masz nieco racji, ale prawda po środku leży.
Baba nawet nie umie jeździć, zobaczcie co ona robi.
Co innego nie lubić policji i zachowywać się jak ta baba a co innego nie lubić policji, ale zachowywać się jak przystało. Przyjąć karę, bo w końcu się zawiniło. Oni nie są od tego by lubić.

Czemu tylko odwieczny problem:

Jak ja coś zrobię to policja jest od razu, a jak mi coś robią to jej nie ma?

I to mówi każdy polak, tylko ile razy udało mu się coś zrobić, co owocowałoby mandatem, a uszło płazem, a ile razy sam potrzebował policji.

koniokrad

2010-11-30, 19:20
Nieno, jeździć jedna sprawa, pyskować do policjanta jeszcze jedna... gdyby nie było kamerki jeszcze by ją sami zbluzgali, a mandacik nie 200 tylko 500 złotych. A tak poza tym, niby 26 lat jeździ po Wrocławiu, a policjanci ją łapią ;s

A ten jeden to fajny akcent ma :D

milkasam

2010-12-01, 00:18
j***ć, karać, nie nagradzać :D

rune323

2010-12-01, 01:12
Dupna dama astrą jeździ sama . ch*j jej w oko bo w dupę to za duża przyjemność .

DaaanielSan

2010-12-01, 22:36
Jakby samochody się prowadziły tak łatwo, jak pralki, to my faceci byśmy mieli przej***ne.

michualex

2010-12-02, 00:22
a mnie tez szlak trafia i popieram ta stara pipke.

Jechaly za mna psy i wkladajac rece do kieszeni bo zimno bylo a nastepnie je wyciagajac bo bym sie wyj***l oni jechali sobie powoli za mna i podczas wyciagania rąk wyleciała mi reklamóka z kieszeni i wj***li mi 100 zł. Sytuacja miala miejsce o godz 16 a worek po j***nych mandarynkach trzymalem od 7 rana i specjalnie go nie wyrzucalem a te k***y jeszcze mandat mi wj***ly straszył mnie 200 zł bo widzial wyraźny ruch reką, tak jak uwazalem ze policja czuwa nad bezpieczenstwem tak teraz wk***ili mnie na maxymalna ilosc moich k***ików

Ja...........to

2011-03-27, 03:44
Starszy posterunkowy "Ożyga" ;D

zip_sklad

2011-03-27, 11:51
teraz ona też jest JP.

ravekd

2011-05-06, 12:19
Ziomek niezły i że policja dała się tak zbłaźnić :)
Polecam obejrzeć całe,bo warto!Są pościgi,łapanki,komenda i END(tylko czy happy,czy nie ? ) :d


zły_skurwiel

2011-05-06, 12:58
mamo, jestem zjebem i p*zdą, mamo

Fakerę

2011-05-06, 12:59
k***a co za historia, 21 latek jezdzi samochodem byłej dziewczyny, a w domu ma żone z trójką dzieci a najstarsze 9 lat?? O co tu k***a biega?? Mnie ostatnio złapali za przekroczenie prędkości to nie byli tacy mili :-/

army

2011-05-06, 13:02
to chyba wczoraj na TVN TURBO leciało

lllll

2011-05-06, 13:22
Flushingflash napisał/a:

k***a co za historia, 21 latek jezdzi samochodem byłej dziewczyny, a w domu ma żone z trójką dzieci a najstarsze 9 lat?? O co tu k***a biega?? Mnie ostatnio złapali za przekroczenie prędkości to nie byli tacy mili :-/



Faktycznie, dziwne.
A ten młodszy policjant zasapał się jak świnia, brak kondycji, Panowie :D

yodek

2011-06-09, 19:10
On ma 21 lat, tak? To jak on zrobił córkę, która rzekomo ma 9 lat, w wieku 12 lat? Chyba kosmici mu pomogli :>