18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawa roku 1940

Szoqn • 2012-10-07, 21:58
W 1939 roku mówiono, że Warszawa zaczyna przeganiać stylem życia Paryż. Niedawno ujawnione plany inwestycyjne z tamtych czasów przyprawiłyby o ból głowy dzisiejszych włodarzy tego miasta. Natomiast w 1940 roku...

Przerażająca sprawa.

azerbejdzanification

2012-10-08, 15:19
Stanikslask napisał/a:

jak to nie ma warszawy? w 2012 roku warszawa kwitnie a jako nawóz służą kurewskie korporacje, zidiociali celebryci, gwiazdy z p*zdy wzięte pojawiające się w szmatławych gazetkach oraz pseudointelektualiści dbający o naszą sferę duchową. oglądam kolejną produkcję tvn-u i rzygam kolorami, wiecznie świecącym w każdym kadrze pałacem kultury, pełnymi drogich mebli mieszkaniami i wylewającym się przepychem! wydawać by się mogło, że w warszawie jedyny problem to "czy on/ona mnie pokocha" kto tak k***a żyje? bo z "telewizji" widzę, że warszawa to k***a perła polskich miast! mało z tego potem oglądasz tych samych sk***ysynów na wszystkich możliwych promocjach w ich bogatych butikach gdzie mizdrzą się do aparatów śmiejąc się zajebiście białymi zębami! boże czy to to widzisz!!!??? gdybym nie miał mózgu to już dawno bym tam k***a mieszkał! może pod mostem chociaż nie, przecież w "telewizyjnej" warszawie, którą widzę nie ma takich problemów...



Ja mówie o Warszawie,ty mówisz o warszafce.

tomkararek

2012-10-08, 15:53
ehs znawcy jak to ladnie pisac a cos poza tym ??????????????????????????????

itaczeq

2012-10-08, 17:32
narzekacie a czemu nie zalozycie swoich partii i sie za polityke nie wezmiecie , nie zrobicie czegos dla tego kraju ? no k***a czemu ? jakbyscie zalozyli nawet partie z sadola to sporo by was bylo , puscic fame po internecie , zrobilibyscie jakies programy w miare realne i plany na przyszlosc polityke itp , ogolnie ludzi zlapac ktorzy chca i sie troche na tym znaja , zrobic tak zeby wyjebac tych wszystkich zlodziei i nowe pokolenie wsadzic do rzadu , partriotow i ludzi ktorzy chca by polska sie rozwijala , a nie tylko narzekacie

Sa...........is

2012-10-08, 18:52
A ja sie ciesze ze sa jeszcze patrioci, przynajmniej jak jakies cygany napadna ten kraj bede mogl bezpiecznie sie ulotnic a tu sie beda za niego tluc, myslac ze w slusznej sprawie... Wyczuwam ze zaraz zostane pokarany

gregorck

2012-10-08, 22:40
Kto Ci takich bzdur nagadal o tym Paryzu w Warszawie :) Chyba z perspektywy jakiegos pcimia, bo z pewnoscia nie z perspektywy francuskiej...