18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wystapienie Putina

Xwall • 2014-09-19, 10:49
Poranne przemówienie Putina:
Nie wiemy kto wczoraj występował w meczu z Polską, gdyż Rosja nie wysyłała reprezentacji siatkówki, a takie stroje można dostac w każdym sklepie sportowym.

ewelinaglina

2014-09-19, 17:57
jak bys napisal ze to zerznales z wykopu to dostal bys piwo a tak za podszywanie sie i ze niby to ty wymysliles mozesz jedynie zrobic laske mojemu psu falszywa k***o

Falsum

2014-09-19, 18:25
Nie podoba mi się... :hitler:
Pytam: "Dlaczego tyle piw"?!

Masther

2014-09-19, 18:25
2 x up - jak masz takie k***a problemy, to wchodz najpierw na sadistica, pozniej na wykop czy inny k***a kwejk i pie**ol im tam, ze zaj***li cos z sadistica

na sadisticu wszystko pojawia sie jako pierwsze!

andyq

2014-09-19, 19:00
@ewelinaglina
Zobacz w kuchni czy tam przypadkiem polskich znaków z klawiatury nie zostawiłaś.
A i jeszcze jedno. Nakłanianie do popełnienia przestępstwa jest również przestępstwem. Więc nie nakłaniaj ludzi do zoofilii wbrew ustawie o ochronie praw zwierząt (Art. 6 paragraf 16).

Loaloa

2014-09-19, 23:17
Do kretyna z bólem dupy o odmianę: rzeczowniki obcego pochodzenia zakończone na -io (radio, studio, patio, impresario) zwykło się uważać za nieodmienne. Jednakże dopuszczona jest odmiana tych najczęściej używanych, tj. radio i studio, gdyż w polszczyźnie słowa brzmiące tak samo w każdym przypadku wydają się "nie na miejscu".

CzłowiekZiemniak

2014-09-20, 12:39
sunday ch*j ci w dupe i w zj***ną mentalność jesteś takim samym zjebem jak autor tego posta, żart jest dobry ale naucz się tępy ch*ju zeby nie zapie**alać żartów a ty sunday wytrzyj nos z gówna bo za mocno wchodzisz w dupe autora

rimogyz

2014-09-20, 12:45
Sadol sadolowi gramatycznym naziolem :D

MonikaWiking

2014-09-20, 12:48
Nie ma to jak przepisać tekst z demotywatora

oc...........an

2014-09-20, 13:30
@SAFerguson,

pyszny ból p*zdy prawacki spermochlipie xD

Nie dość, że widać że jesteś nowy na tym portalu, skoro na poważnym portalu o kupie masz ból p*zdeczki o j***nego avatara, to jeszcze wyciągnąłeś idioto argumenty zarezerwowane dla j***nej mentalnej etiopii pokroju rurek czy smutnego życia xD Ań ań a nie było tam powszechnego poboru do wojska który zrobił by z pedauf ludzi?

A co do JP2 (GMD) to przypominam, że Warol podpisał Crimen Sollicitationis i walnie przyczynił się do ukrywania pedofili. Tak bardzo rozpie**olił kościół, że nawet B16 (w ch*j lepszy papiesz od poprzedniego) nie był w stanie dać sobie rady i musiał abdykować, bo jako niemiec nie lubił bałaganu, ale nic nie mógł z nim zrobić.

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,676

A, i jesteś skończonym kretynem, skoro nawet nie zrozumiałeś o co mi chodziło i myślisz, że chodzenie na nagrobek do bliskiej osoby ma mi obrzydzić wspomnienia o tej osobie :lol: Co za debil japie**ole! Widzę, że już nie pamiętasz, że jak JP2 (GMD) umarł, to przez j***ne 2 tygodnie tylko o tym pisali, a filmów o nim tyle zrobili, że już nie mają pomysłu na tytuł (Karol, człowiek, który pozostał człowiekiem?). A orgia mediów po smoluńsku to trwała z pół roku i zbrzydła, hmm, wszystkim?

stuntboy

2014-09-21, 14:58
tak jest!! j***ć żydów!

SAFerguson

2014-09-25, 22:07
DUST DEVIL napisał/a:

@SAFerguson,

pyszny ból p*zdy prawacki spermochlipie xD

Nie dość, że widać że jesteś nowy na tym portalu, skoro na poważnym portalu o kupie masz ból p*zdeczki o j***nego avatara, to jeszcze wyciągnąłeś idioto argumenty zarezerwowane dla j***nej mentalnej etiopii pokroju rurek czy smutnego życia xD Ań ań a nie było tam powszechnego poboru do wojska który zrobił by z pedauf ludzi?

A co do JP2 (GMD) to przypominam, że Warol podpisał Crimen Sollicitationis i walnie przyczynił się do ukrywania pedofili. Tak bardzo rozpie**olił kościół, że nawet B16 (w ch*j lepszy papiesz od poprzedniego) nie był w stanie dać sobie rady i musiał abdykować, bo jako niemiec nie lubił bałaganu, ale nic nie mógł z nim zrobić.

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,676

A, i jesteś skończonym kretynem, skoro nawet nie zrozumiałeś o co mi chodziło i myślisz, że chodzenie na nagrobek do bliskiej osoby ma mi obrzydzić wspomnienia o tej osobie :lol: Co za debil japie**ole! Widzę, że już nie pamiętasz, że jak JP2 (GMD) umarł, to przez j***ne 2 tygodnie tylko o tym pisali, a filmów o nim tyle zrobili, że już nie mają pomysłu na tytuł (Karol, człowiek, który pozostał człowiekiem?). A orgia mediów po smoluńsku to trwała z pół roku i zbrzydła, hmm, wszystkim?




nie chce mi sie czytać nawet Twojej lewackiej gównoburzy, wiec napisze ci tylko tyle: ić stont chorobo ludzkości :badyl: