18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa w słoneczko w panoramie

miedziak • 2010-05-20, 16:11
Jakież było moje zdziwienie kiedy oglądając panoramę na TVP2 zobaczyłem reportaż o zabawie w "słoneczko" :-P



A teraz przyznawać się sadyści który kiedyś się w coś takiego bawił ;-)

i tym razem drodzy moderatorzy proszę nie przyklejać tego materiału do jakiegoś tematu w stylu "a ja słyszałem..." z przed 2 lat! Nikt tam tego nie zobaczy!

not_NULL

2010-05-20, 23:07
k***a, też bym chciał :( Najlepiej, żeby one nie były ułożone nogami do 'zewnątrz' tylko otwartymi ryjami :D

A co do samego 'słoneczka' kufciak - to wyglada tak, że lezy kila takich koło siebie i stykają się rozsuniętymi nogami, co od góry niby przypomina słoneczko :P (chyba na bashu to kiedyś było)

eSeMGie

2010-05-20, 23:18
Debile robią debili - to się nie zmieni...

xkxkxkxkxk

2010-05-20, 23:32
Włos długi, rozum krótki.

zaqwas

2010-05-20, 23:44
WaterJetPenis napisał/a:

tylko gumy zakładać i bedzie ok


gimnazjaliści nie wiedzą jak bo w szkole nie uczyli, a wręcz przeciwnie - na religii zabraniają.

Gryps44

2010-05-20, 23:49
Ooooo ja cie k***a pie**ole! co to sie dzieje na świecie?!

Zdunkov

2010-05-21, 00:01
wychowania seksualnego nie ma. ha, może i słyszeli o gumkach, ale że trzeba je np. połknąć?

Kubus11

2010-05-21, 00:31
No, ale gimnazjum to już nie takie dzieci i żeby zabierać się za sex, a nie wiedzieć o gumkach czy o tym, że można zajść w ciąże? To chyba teraz tak tylko pie**olą, a tym samym robią z siebie jeszcze większych debili... aaa BTW to ja się tam chyba jednak cieszę, że jak ja chodziłem do gimnazjum to takich rzeczy nie było, bo tylko nie wiadomo, czy jeszcze jakiś trzech liter by się człowiek nie nabawił z takimi, które by potem zamieniły się w cztery litery ;)

Eddy

2010-05-21, 00:52
kiedy to leciało ? Ogólnie słyszałem już o tym kiedyś, ale, żeby ktoś to zrobił to nie ;)

ArbuzPlBxl

2010-05-21, 02:02
Eddy, a kto Ci sie przyzna ze to robil ? Ale swiat co raz bardzies schodzi na psy :homer: bez urazy dla zwierzat :)

DeMonica

2010-05-21, 04:44
Jak tak czytam większość Waszych komentarzy to ogarnia mnie przerażenie dokąd ten nasz świat zmierza. Młodzież - przyszłość, k***a, narodu :facepalm:

Asmodea22

2010-05-21, 05:48
demonica nie wiń nas za to, tak serio to wina redtube! oglądali japońskie teleturnieje!
tak poważnie to pierwszy raz widziałam coś takiego właśnie u kitajców ale czemu gównażeria to załapała to się raczej nie dowiemy. z resztą po co... szukajmy pozytywów :P w końcu potrzebna będzie kiedyś ta tania siła robocza w polsce bo nie wróżę im wszystkim załapania języka obcego w stopniu umożliwiającym prace za granicą...

miedziak

2010-05-21, 07:16
a tam przesadzacie ;p
wychowanie seksualne to ja miałem w 6 klasie podstawówki i w gimnazjum też coś było
Osobiście to wątpię żeby faktycznie było coś takiego jak słoneczko, według mnie to tylko miejska legenda którą pochwycili dziennikarze, a dzieciaki pewnie normalnie powpadały i pewnie też nie między sobą tylko jacyś amatorzy 13 z zewnątrz się tym zajęli.

Kadi

2010-05-21, 09:42
miedziak napisał/a:

a tam przesadzacie ;p
Osobiście to wątpię żeby faktycznie było coś takiego jak słoneczko, według mnie to tylko miejska legenda którą pochwycili dziennikarze



IMHO to dzieciaki podchwyciły motyw i stwierdziły, że faktycznie może być fajna zabawa.

"Mamusiu, jak poznałaś tatę?"

misiok15

2010-05-21, 10:16
Ja pie**ole... :homer: Świat schodzi na psy... dzieci robią dzieci.... debil robi debila... Przecież te dzieci mogą urodzić się z wadami... aż żal dzieciaka... Przez głupote swoich "rodziców" możliwe, że będzie się męczyć do końca życia... ale znając sprawiedliwość tego świata to dzieci urodzą się zdrowe i bez wad... Za to parka dojrzałych psychicznie-emocjonalnie do bycia rodzicem albo nie może mieć tych dzieci albo dziecko rodzi sie z wadami... za to tacy gówniarze... szkoda gadać... W szkołach nie ma teraz czegoś takiego jak wychowanie seksualne/do życia w rodzinie (zwał jak zwał) bo KOŚCIÓŁ zabrania... To jest śmieszne... Dzieci nie wiedzą, że dymanie bez gumki może skończyć się ciążą i innyim konsenkwencjami... U mnie w gimnazjum to Seks był sprawą intymną i nikt się jakoś bardzo tym nie chwialił... Oczywiście były przypadki gdzie się facet lub laska dośc głośno chwaliła i opowiadała ze szczegółami co i jak, ale to wyjątki... W szkołach powinno być wychowanie seksualne, bo jak ktoś wcześniej napisał te dzieci może słyszały o czymś takim jak prezerwatywa ale nie wiedzą do czego to służy.. Może trzeba to połgnąć, albo żuć podczas , albo nadmuchać i sobie do ręki przywiązać... Powinna być edukacja seksualna i ograniczona rola Kościoła- taki mój przykład z życia- z moją dziewczyną( teraz narzeczoną) rozmawialiśmy szeptem w takim pokoiku w liceum nt. że mam wracając ze szkoły iść wykupić jej tabletki antykoncepcyjne i podała recepte. Ksiądz siedział pod drzwiami i podsłuchiwał i nie dość, że recepte potargał to jeszcze oboje skończylismy z ocenami ndst z religi i się biegiem z tejże religi wypisaliśmy. Tabletki były po to, że ona ma nieregularny okres i chodzi nie o całkowite zatrzymanie cyklu ,ale o wyregulowanie... Faktem jest ze ksiądz zrobił awanture w pokoju nauczycielskim(nauczyciele go wyśmiali) to potargał recepte... I znów musieliśmy czekać praktycznie pół roku na nowa.... Widać ten fanatyzm w Kościele....

Ra...........og

2010-05-21, 10:29
misiok15 napisał/a:

Ja pie**ole...



Ja pie**ole uważasz ze ktoś to przeczyta? :facepalm: