18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

zapach kupy

nelbox • 2014-09-20, 13:06
Mieszkałem w akademiku z dwoma kumplami i jeden robił bardzo śmierdzące kupy. Przez dwie godziny po jego wyjściu z toalety panowała tam strefa zero. Mózg blokował możliwość zaczerpnięcia tego smrodu do płuc. Doprowadzało do szału mojego drugiego współlokatora, który po wejściu do kibla krzyczał za każdym razem: „k***a, znowu srałeś!”.

Skończyło się na tym, że pan śmierdziuszek zainwestował cały swój budżet w odśmierdzacz w sprayu o zapachu sosny. Nie lada wyczyn, zważywszy na jakżeż ograniczony budżet biednego studenta. Był jednak dumny z siebie i nie mógł się doczekać reakcji kolegi.

Dzień później drugi współlokator wszedł do toalety chwilę po tym, jak została tam spłodzona larwa przez jego kolegę. Usłyszeliśmy tylko:
- k***a, ja pie**olę! Śmierdzi jakby ktoś zesrał się w lesie!


Jak widać, dobre intencje to za mało ;)

Jason_x

2014-09-20, 13:24
Gdzieś czytałem podobny dowcip więc raczej to ściema ale ch*j tam

kalium

2014-09-20, 13:53
Mnie też. Chociaż sam nie wiem dlaczego.

ke...........71

2014-09-20, 14:29
to jeszcze niec,mieszkam w Szwabii i jak sie wejdzie do kibla w barze po jakims turku,to to jest dopiero hard.Tego smrodu nie da sie z niczym porownac

kustoszpan

2014-09-20, 14:39
Młoda małżonka skarży się, że mąż nie chce z nią współżyć:
— Wiesz, moja droga, musisz zadbać o siebie, o swoją higienę osobistą. Wykąp się, kup dobre perfumy, ładną bieliznę — radzi koleżanka.
Niechciana małżonka kupiła cały flakon wody brzozowej, dokładnie się nią wysmarowała i w nocy zaczyna dobierać się do męża. Ten wcale nie przejawia ochoty na miłosne igraszki. Zawiedzona małżonka pyta się:
— Nie czujesz, jak pachnę?
Mąż przez chwilę skupia uwagę na zapachu żony, po czym mówi:
— Wiesz, pachniesz jak ktoś, kto się zesrał w lasku brzozowym...

I tyle zostało z Twoich wymyślonych kolegów.

oc...........ki

2014-09-20, 14:46
@up
i jego świat legł w guzach :mrgreen:

De...........ct

2014-09-20, 14:57
Zwała jak ch*j...

specodhec341

2014-09-20, 15:14
To nie jest wcale śmieszne...
To jest k***a żenujące.

Pleso93

2014-09-20, 17:47
nelbox napisał/a:

ograniczony budżet biednego studenta


:lodowka:

BorgBorg

2014-09-20, 17:51
Spłodzona larwa* -.. skąd wy bierzecie te teksty? :D

Shadowix

2014-09-20, 17:58
Nie zdarzyło się Wam doklejać wagonu?

Pedobear69

2014-09-20, 18:22
Gówno jest jak murzyn, zawsze śmierdzi

Plecionkarz

2014-09-20, 19:10
niech przestanie jeść najtańsze gówna z puszek i słoików.

Tassadar

2014-09-20, 19:13
A ja pie**olę studentów i posrany system gdzie ja pracując studiuję i muszę za to k***a płacić przy czym z mojej kasy którą zarabiam płacę podatki na tych j***nych nierobów którzy chleją srają w kiblu cały dzień i się nie uczą, a nawet jeśli to jakiejś ochrony środowiska albo politologi albo innego syfu po którym nie ma ch*ja żeby była robota. Niech k***a oni płacą fleje a ja mam za darmo bo kuźwa teraz płacę podwójnie.