18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Żart do żony

fashX • 2014-08-28, 17:42
2 dni temu moja żona przeszła pewną metamorfozę, znacznie skróciła włosy i przefarbowała je na rudo.

Dziś zebrało mi się na żarty z niej, poza oklepanymi typu "dlaczego nie warto ufać łysemu.." bo zawsze mógł być rudy, dostałem weny twórczej i oto dialog a potem dwa strzały w moje ramię :)

J - JA
Ż -Żona

J - aaa kochanie wiesz wojna z ruskimi to jest już raczej nie nieunikniona...
Ż - wiem
J - wiem, że wiesz bo widzę że już nawet zardzewiały hełm założyłaś :D

własne

1hehe

2014-08-28, 17:45
jestem czarodziejem.

~Beny

2014-08-28, 18:02
Wojna wojną a ty pewnie walisz teraz niemca po kasku ;)

hgh

2014-08-28, 18:35
- wiesz...
- wiem...
- wiem, że wiesz...

Dialogi jak w "Ch jak ch*j".

fashX

2014-08-28, 18:39
hgh napisał/a:

- wiesz...
- wiem...
- wiem, że wiesz...

Dialogi jak w "Ch jak ch*j".



Nie spuszczaj się tak bo przy 62 l Ci rozrusznik kleknie i wtedy będzie ch... :D

mateo

2014-08-28, 18:58
podobno kobieta jak farbuje się na rudo to podświadomie daje sygnał że nie jest zadowolona z życia seksualnego... tak że chłopie weź się za siebie

kalium

2014-08-28, 19:33
@fashX - wj***łeś gówniany tekst, przeróbkę kawału znanego nawet moim rodzicom. Słusznie zauważono, że nawet to sp***oliłeś i pie**olisz jak w najgorszych serialach telewizyjnych. To się czepiasz wieku, którego i tak nie możesz zweryfikować. Ale od września już będziesz zasiadał przed telewizorem, wszelkie gówna z których czerpiesz wzorce wrócą na antenę.

gaijin

2014-08-28, 19:41
Żarcik kosmonaucik, zazdroszczę koledze i zaczynam żałować, że się nie ożeniłem, taka beka przechodzi mi koło nosa.

fashX

2014-08-28, 19:42
kalium napisał/a:

@fashX - wj***łeś gówniany tekst, przeróbkę kawału znanego nawet moim rodzicom. Słusznie zauważono, że nawet to sp***oliłeś i pie**olisz jak w najgorszych serialach telewizyjnych. To się czepiasz wieku, którego i tak nie możesz zweryfikować. Ale od września już będziesz zasiadał przed telewizorem, wszelkie gówna z których czerpiesz wzorce wrócą na antenę.



Czwarty raz czytam Twoją wypowiedź i na prawdę stary zdradź mi przepis na ten środek, który zażyłeś bo też chciałbym tak odlecieć :)

kalium

2014-08-28, 19:52
Nie moja wina, że stwórca nie obdarzył inteligencją. Nie ja nie dopilnowałem, żeś do szkoły nie chodził.