18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaskoczona

-=coma=- • 2014-07-17, 09:44
Zajęcia z seksuologii dla przyszłych pielęgniarek. Prowadzący omawia właśnie zasady samokontroli piersi i jąder oraz niebezpieczeństwa wynikające z zagrożenia nowotworami tychże narządów. W pewnym momencie jedna ze studentek pyta się siedzącego obok niej studenta:
- Słuchaj, a czy jak badacie sobie jądra, zdarza wam się erekcja?
- Zdarza się, w końcu to też stymulacja. Ale to nic nadzwyczajnego. - odpowiada student.
- No i co z tym robicie? - pyta dalej studentka.
- Nic? A co mamy robić - odpiera zdziwiony student.
- Czyli chodzicie cały dzień z tą erekcją?
- Nie, skąd. Samo mija.
- Samo mija???? Czyli męski członek może opaść bez orgazmu???? - pyta dalej bardzo zaskoczona przyszła pielęgniarka.
- Jasne. - odpowiada nie mniej zaskoczony student.
Po chwili zamyślenia, pokrywająca się purpurą złości studentka mówi:
- Zabiję sk***ysyna...

:amused:

nowynick

2014-07-17, 09:53
zepsuł dobre r*chadełko :(

Ra...........it

2014-07-17, 10:16
Moja żona jest medykiem, opowiadała mi o takie sytuacji:

Praktyki w szpitalu uniwersyteckim w Krk (jak jesteś pacjentem podpisujesz z automatu taką deklarację że studenciaki mogą oglądać twój przypadek"

Do pokoju z ok 18 letnim chłopakiem któremu coś się stało w jajko (uszkodzenie mechaniczne - jajko wskoczyło "do środka") wpadło 12 laseczek (wierzcie mi naprawdę ładne, wesołe dziewuszki). po omówieniu sprawy przez lekarza każda z nich ubrała rękawiczki i pomacała mu wora.

Nie wiem nawet jak to skomentować i co o tym myśleć, zastanawiam się jak zachował bym się na jego miejscu i mam nadzieję że by mi drąg porządnie stanął, pesząc te dziewoje (takie zwycięstwo małe) ale ale - tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono.


Ps. jeśli to czytasz jednojajowcu to pozdrawiam. Szacun za przejścia musiało być ciekawie.

Ra...........it

2014-07-17, 10:50
Up. to mnie pozwij leszczu

Dałem w komentarz a potem uznałem ze nadaje się na temat. moje własne to mi wolno co nie?

nowynick

2014-07-17, 10:56
Up

pod Twoim tematem dałem piwo natomiast nie lubię czytać dwa razy tego samego toteż na przykład nie jestem w stanie przebrnąć żadnej książki napisanej przez Maję Lidię Kossakowską...

Ra...........it

2014-07-17, 11:14
to sory za "Leszcza"

grudzin7

2014-07-17, 12:24
hehe, a ja go zgłosiłem za duplikat :D ciekawe co admin zrobi :D

haha wyj***ł :D nie będzie piwek kolego! :amused:

Ra...........it

2014-07-17, 12:30
hahhaha ch*j ci w dupę kolego

CbK

2014-07-17, 15:24
No i co w tym dziwnego? Chyba każdy z was kiedyś powiedział "No weź, bo tak będzie stał do wieczora!".
Aha, no tak! Większość tutaj naczytała się reklam "silna erekcja w zasięgu ręki"

sadolek

2014-07-17, 20:09
Głupio się przyznać ale nie czaję. Wytłumaczy ktoś? :D

klocek_666

2014-07-17, 20:30
@sadolek: jakiś "pacjent" ją namówił, aby pomogła mu pozbyć sie wzwodu, żeby nie stał mu cały dzień

Jack Daniel's

2014-07-18, 16:53
grudzin7, ty j***ny konfidencie.



Tak trzymać!