18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

znacie to? Ona tańczy dla mnie tym razem po ingliszu :D

ENTON999 • 2013-12-15, 23:08
ja jebe...

Eldryzif

2013-12-16, 03:10
Pieknie! Rozglos juz jest, wchodzi na sadistica, na kwejka, kazdy udostepnia i komentuje jakie to ch*jowe, a weekend zdobywa cyferki. Wszystko dziala zawsze tak samo, a ludzie dalej takie rzeczy rozpowszechniaja. Nie pamietacie juz jak bylo z bieberkiem? Albo popatrzmy jeszcze blizej, co bylo z wrecking ball? :lol:

GrenAcid

2013-12-16, 03:53
Prawda jest taka gimbazjo ze bedziecie tanczyc do tego na weselu i jeszcze cieszyc sie jak zyd w skladzie zlota bo bedzie wam sie podobac....

Wiekszosc ludzie ktora drze jape ze to gniot ma kompleks wsi, tata albo babcia jeszcze widlami gnoj na polu rozrzucal i teraz sie sadza szczyle jakie to oni wielcy miastowi sa....
trzecia sprawa to taka ze jak sie Polakowi cos uda to zaraz sie znajda frajerzy co mu zazdroszcza zamiast sie cieszyc ze RODAK biznes robi i znany jest. Pirdolone cebulowe wszy a nie Polacy z was.

Tak tak ide po masc.

Matush5

2013-12-16, 03:56
Heh kasa się konczy i trzeba coś zrobić a nie ma pomysłu na nowy hit ? heheh, w ogóle polew mam jak widzę hity składające się z 3 linijek tekstu powtarzanego ciągle. I co uważają, że w "englisz" werszyn podbiją teraz świat ? Wydaję mi się, że teraz ludzie NARSZECIE zauważą, że to gówno i wyjebią się na nich, jak podetną skrzydełka to może zaczną robić normalną muzyke. No ale tak przepraszam wiem, o gustach muzycznych się nie dyskutuje spoko....

Dla mnie to zawsze było gówno i zawsze bedzie... nie pojmuje fenomenów tych i zagranicznych utworów które składają się jak pisałem z 3 linijek tekstu powtarzanego all timie...

Ale co ja tam wiem ^^

zakmen

2013-12-16, 04:08
Piwo za wywołanie masowego bólu dupy xD

va...........er

2013-12-16, 04:58
nie wiem czemu masz ból dupska jak sam to promujesz

klubber

2013-12-16, 05:17
przynajmniej ten kawałek wpada w ucho, w odróżnieniu od pozostałej części pseudoartystycznych "hitów" naszych gwiazdek.
Jedno jest pewne, każdy z sadoli to zna, każdy po alko będzie śpiewał (ooo k.. i tu się okazuje, że jednak wszyscy znamy tekst, a przecież to taaaaaaaaaaaaki gniot, że wywołuje tylko ból dupy), no i w końcu każdy będzie się przy tym bawił jak poleci na jakiejś imprezie


a więc proponuje wszystkim :

https://i.sadistic.pl/pics/3d551e4f61a7.png

zj...........em

2013-12-16, 05:44
Akki11 napisał/a:

Pierwszy raz widzę jak ktoś z gówna robi gówno :homer:



pierwsze co mi przyszło na myśl to 2 girl 1 cup. ale po chwili stwierdziłem że to jednak kawał sztuki i klasyka

rekuperator

2013-12-16, 07:27
Teraz wszyscy jadą że to gówno a jak gdzieś w wakacje był koncert Weekend to k....a masa ludzie się bawiła że nie można było się ruszyć. Je....y zaścianek

smaciekpl

2013-12-16, 07:33
Znowu ten Black Maiden :( skończyli się "Kill em all"

lysypllp

2013-12-16, 07:49
Z gówna bata nie ukręcisz.

Azazel

2013-12-16, 08:06
Myślałem, że to portal dla sadystów a oglądanie tego to masochizm...

gadman

2013-12-16, 08:08
Muzyczna Stonoga

Sengrod

2013-12-16, 08:13
Będzie kino!