topic

Żulionerzy - Gra.

8
piwo
Pieczara666  @ 2013-02-25, 17:49
Żulionerzy - Gra.

Chciałbym wam drodzy sadole przypomnieć pewną starą grę o któej prawdopodobnie zapomnieliście, otóż przedstawiam wam - Żulionerów. Projekt powstał w styczniu 2001r. Ortalion Entertainment ma nam do zaoferowania także: Kościół Manager oraz Żulsnake'a.
    Trzech kumpli z osiedla - początkujący grafik, jeszcze bardziej początkujący programista i muzyk bawiący się eJay'em - zgadało się i postanowili zrobić grę. Na fali wielce popularnego wtedy programu Milionerzy oraz pod wpływem gry Milionerek zdecydowali, że zrobią Żulionerów. Nie wiedzieli jeszcze jak i czy w ogóle będą się jakoś nazywać. Później byli ORTALION ENTERTAINMENT.

Trochę informacji:

Cytat:
Jeśli ktoś akurat nie ma co robić w wolnym czasem i chce to sobie poczytać - prosimy bardzo. Nie mamy nic przeciwko, tylko prosimy, żeby później na forum nie pojawiły się teksty w stylu "Łehehehehe, ależ ekipa Ortalionu leje wodę na tych stronach!". Tak się ambitnie składa, że polonistka MC Gnoyka (pozdroofka dla pani Siwoń!!) zawsze się uskarżała na jego zbytnie ku wodzie, a raczej jej laniu, zamiłowanie. Czego dowód i w tym momencie czytacie :)

Słowem wstępu jeszcze nadmienimy, iż opis Żulionerów i ŻulSnake'a jest autorstwa MC Gnoyka a opis Kościół Managera i PaetzMana napisał DJ WięcejMasy. Obaj piszą maksymalne głupoty, ale to właśnie po to, żeby było czym stronę zapełnic :) ) Więc czytajcie, czytajcie..

To był taki króciutki wstęp do Informacyj, jakby ktoś nie zauważył. Oczywiście i tutaj osiągnęliśmy (raczej ja osiągnąłem :) - przyp. MC Gnoyek) szczyty krasomówstwa, więc należy nam się za to nagroda - nagroda Pulitzera albo TeleOdbyty byłyby w sam raz ;) )

Ej wiecie co? Ciągle to wygląda tak, jakby tu było za mało tekstu, nie? Jak się komuś nie podoba, że tak jest to w menu u góry przeglądarki (o ile jest to Internet Explorer) Widok->Rozmiar Tekstu (albo Rozmiar czcionki?) ustawić sobie na największy i będzie lepiej, zapewniamy ;) ))

A tymczasem uprzejmie prosimy o okazanie biletów zakupionych w kasie przy wejściu do Krainy Wielkiego Loda i życzymy miłej podróży w głąb Czekoladowego Oka, gdzie czekają na zwiedzających Krasnoludy z Kosmosu i Madafakersi z Bronxu! (czy ktoś oprócz nas rozumie ten ortalionowy bełkot? :)

No i gra toczy się oczywiście o nasze ukochane PIWA :pijaki:

Link do strony Ortalion:www.Ortalion.prv.pl

Link do pobrania:Żulionerzy download

Screeny:

Dziękuję za uwagę.

Robajson 

1
2013-02-25, 17:57 [link]
Już zapomniałem, że była taka gra :shock:

pacyfista 

1
2013-02-25, 18:06 [link]
Fajnie, że dałeś link do wersji na linuxa...

pacyfista 

2013-02-25, 18:27 [link]
Umiem sobie znaleźć ten plik na windowsa, tylko, że dałeś link, który automatycznie ładuje grę na kompa i musiałem usuwać.

Szeryfian 

1
2013-02-25, 23:17 [link]
A wykonawcą soundtracku do tej piosenki jest niejaki

Volare - Wino, wino

:amused:

kokroucz 

1
2013-02-26, 00:57 [link]
głupia gra dla tępaków ot co

Zygzaq 

2013-02-27, 21:30 [link]
Grałem w to z 5 lat temu, dobre dla gimnazjalistów i ludzi o niskim ilorazie inteligencji. No chyba że gramy naj***ni, bo wtedy jest fajne.
   Popularne tagi
podpalanie pierda  keyboard  dzwięk  goła kobieta  męska toaleta  prosiak  uspokojenie  kaloryfer na brzuchu  lampka  rozmowa kotów  emo kredki  busz  prezerwatywaszampan  tyra show  skok przez kozła  monterki  kukiełki  obietnica
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]