18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyrinowski do polaków

zielak300 • 2014-09-15, 22:09
Mówi jak jest :mrgreen:


quickxxx

2014-09-15, 22:12
Dam piwo niech ludzie zobaczą debila.

ProVVe

2014-09-15, 22:14
Ja pie**ole... Jak 140mln ludzi gdzie większość to biedota ma być rynkiem zbytu? Tylko o żarcie mu chyba chodzi bo tego potrzebują... Z tymi bazami coś w tym jest, że teraz wszyscy chcą przenieść bazy do nas nagle k***a... Tylko, że nikt nie rozpeta 3 wojny do ch*ja bo to będzie wypalenie globu do 5 metrów poniżej poziomu wód głebinowych. Te ruskie i ich kurewska propaganda...

FryzjerZG

2014-09-15, 22:16
Może i debil, ale końcówkę jego wypowiedzi popieram w stu procentach. Sami się pchamy. Francja i Anglia nawet palcem nie kiwną, Niemcy jeśli ruszą dupę to po to, żeby nas wyzwolić spod ruskich, co zakończy się tym, że nasze dzieci będą sie uczyć polskiego po lekcjach. Tak by wyglądałą teraz prawdziwa wojna, niestety.

pherel

2014-09-15, 22:17
ale k***a kretyn hahah

ZR...........IE

2014-09-15, 22:26
uśmiałem się tak samo jak skakałem glanami po jakimś cyganie

PatrolZG

2014-09-15, 22:36
Paredziesiąt lat temu też się wielu śmiało. Później jakoś mniej wesoło się zrobiło.

LICH0

2014-09-15, 22:42
To taki Rosyjski Palikot.

stoney

2014-09-15, 22:50
Trudno dyskutować z facetem, który nie przyjmuje do wiadomości podstawowych faktów.

MadChemist

2014-09-15, 22:54
Ten cały Żyrinowski to taki rosyjski Korwin, cytowany po to, żeby się z jego absurdalnych wypowiedzi pośmiać. Notabene musiała mu kiedyś na łeb spaść sporej masy cegła, że pie**oli takie bzdury.

ziehzeit

2014-09-15, 23:05
Wypowiedź od 1:35 jest jak najbardziej realna. Jestem przekonany, że w razie wojny, która zresztą na przestrzeni kilku następnych lat jest nieunikniona, spotka nas taki los. Tylko jest jeden problem, nasze położenie geograficzne nie pozwala nam być neutralnym państwem.

Szczam_na_Zakrystii

2014-09-15, 23:09
Ale co by nie mówić aż tak głupio nie gada.
Wiadomo że część to bełkot ale na przykład:
Rosjan nie można zastraszyć - Niestety fakt.
Europa gnije - Niestety fakt.
Rosja jest ogromnym rynkiem zbytu - Niestety fakt.
Jeśli Rosja zakręci kurki z gazem i ropą oraz zamknie przestrzeń powietrzną będziemy w czarnej dupie. Gdyby Polska zrobiła tak jak mówi czyli była neutralna nic by się nam złego nie stało a wręcz przeciwnie może byśmy na tym lepiej wyszli. Jeśli ma być wojna to nie ma znaczenia jak się zachowamy bo i tak przemarsz wszelkiej maści wojsk będzie prowadzony przez nasz kraj, ale może do tego momentu mielibyśmy lepiej i spokojniej. Na ch*j nam ta unia?! Nie mówię żeby tworzyć nowe ZSRR ale k***a skoro można coś gdzieś sprzedać to na ch*j sobie tą możliwość na własne życzenie niszczyć? i to w imie czego?! Ukrainy i Ukrainców którzy byli dla nas gorsi od Niemców?! No k***a mać!
Ja wiem że te sk***ysyny z sejmu mają w dupie co, gdzie i za ile sprzeda jakiś rolnik czy jakaś firma ale dziwię się że ludzie którzy przez te ich polityczne zagrywki tracą nie wzięli jeszcze sprawy w swoje ręce. Ja można powiedzieć mam wyj***ne, mieszkam na południu jak coś się zacznie sp***alam będę miał czas ale ci na wschodzie powinni zacząć martwić się o swoje dupsko bo oni będą pierwsi.

Jab7kO

2014-09-15, 23:09
Od takich pie**oleń się zaczyna. Nie ma co się śmiać.

lapps

2014-09-15, 23:18
same fakty powiedzial...